Rekonstrukce

Máme za sebou mnoho realizovaných rekonstrukcí bytů v různém rozsahu a provedení. Pokud chcete zrekonstruovat a zmodernizovat svůj byt, obraťte se na nás, zvládneme to i bez projektu (pokud toto není vyžadováno příslušným zákonem).

Váš byt zrekonstruujeme dle Vašich představ od koupelny po balkon, od podlahy až po stropní podhled. Vyměníme, doplníme či opravíme elektrické rozvody, topení, vodu, kanalizaci, plyn, vzduchotechniku, rekuperaci, klimatizaci. Zajistíme výměnu oken i vstupních dveří. Dodáme vestavěný nábytek, vnitřní dveře, svítidla, garnýže a v případě Vašeho zájmu provedeme závěrečný generální úklid vč. pověšení závěsů.
Zrekonstruujeme a zútulníme společné prostory ve Vašem bytovém domě, dodáme nové poštovní schránky, zrepasujeme či vyměníme vstupní dveře, obnovíme nátěry, vyměníme dlažbu či opravíme a upravíme Vaše sklepní prostory.

Zateplení, izolace

Aby Vám v zimě nebylo zima a v létě příliš teplo a energetické společnosti netahali za Vašich kapes nemalé peníze, nechte si od nás realizovat zateplení domu, ať již jen dílčí část nebo dům či byt jako celek.
Budete překvapeni, že při relativně menším navýšení ceny (cca 20 – 40%) lze dosáhnou izolačních hodnot až o 100% lepších (např. místo 10 cm bílého polystyrenu lze použít 18 cm šedého, místo dvojskel v oknech použít lepší rám a trojskla, základy lze izolovat ve stejné síle jako ostatní stěny, ….).

Samozřejmě pokud Vám to okolnosti (úřady, finance, jiné subjekty) neumožní, rádi realizujeme vše dle Vašeho projektu a představ.
Omezení hluku ze sousedního bytu formou izolací příčky pro nás rovněž není problém.

Půdní vestavby

Vlastníte půdní prostory a chcete zde zrealizovat bydlení pro sebe či postavit byt či byty jako investici? V oblasti výstavby půdních bytů Vám pomůžeme od vestavby jednoho pokoje do zbývajícího prostoru půdy v rodinném domě až po vestavbu několika bytů v půdním prostoru činžovního domu.
V této oblasti máme rozsáhlé zkušenosti s realizací od zajištění chodu domu paralelně s probíhající výstavbou, vyřízením záborů, manipulací se stavebním materiálem vč. těžké techniky, přes samotnou výstavbu často i nestandardních řešení projektantů a architektů odrážející Vaše představy a následné uvedení veškerých prostor do původního stavu.

zobrazeno záznamů: 1 - 6

cz ru
Bauform Činnost Novostavby Rekonstrukce Reference Kontakt